📢:فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی کدرشته‌محل‌های دوره‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی مهر ماه سال ۱۴۰۰ امروز شنبه ۱۰ مهرماه ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد.

🔴🔴با آرزوی سلامتی برای همه دانشجویان گرامی.

تبریک و خیر مقدم به عزیزانی که در اعلام نتایج (ورودی مهر 1400) در مقطع کاردانی و کارشناسی پذیرش مرکز علمی کاربردی بیرجند1 شده اند.
با توجه به شرایط بیماری کرونا و رعایت نکات بهداشتی تمهیداتی جهت ثبت نام شما عزیزان در نظر گرفته شده که انشاالله بدون هیچ مشکلی تشکیل پرونده ها انجام شود.
دانشجویانی که تا قبل از اعلام نتایج به مرکز مراجعه کرده و تشکیل پرونده برای آنها انجام شده نیازی به حضور در مرحله جدید ثبت نام ندارند و مرکز کلیه مراحل را برای آنها انجام خواهد داد.

زمان ثبت‌نام، انتقال به سيستم آموزش و انتخاب واحد پذيرفته‌شدگان دوره‌های کارشناسی (ناپیوسته) در مهرماه سال 1400

از روز دوشنبه مورخ 1400/07/12 تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 1400/07/17

پذیرفته شدگانی که جهت تشکیل پرونده مراجعه حضوری نداشته اند با مدارک زیر را طبق زمانبندی مشخص به مرکز مراجعه نمایند:
مدارک لازم برای ثبت‌نام:
1- 6 قطعه عکس (همانند عکس پرسنلی) پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
2- تصویر تمامی صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
3- تصویر پشت و روی کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
4- اصل گواهینامه پایان تحصیلات
5- اصل کاربرگ 102 (فرم تایید معدل) جهت دانش‌آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
6- اصل کاربرگ 101 (گواهی اشتغال به کار) با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار و برای شاغلین نیروهای مسلح ارایه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای پذیرفته‌شدگان متقاضی استفاده از سهمیه شاغل.
7- کارت پایان خدمت هوشمند یا ارائه برگه معافیت تحصیلی
لازم به ذکر است دانشجویان محترم اسکن مدارک خود را داخل سامانه هم آوا به آدرس http://edu.uast.ac.ir بارگزاری نمایند تا از تجمع نفرات در مرکز جلوگیری شود
‼️دانشجویان گرامی جهت ارسال استعلام مدرک دیپلم با مراجعه به سامانه https://emt.medu.ir درخواست خود را ثبت کرده و کد پیگیری آن را به کارشناس رشته تحویل نمایند