روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی بیرجند1، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی
«راهپیمایى 22 بهمن یکى از بزرگترین مظاهر حضور مردم در صحنه است»
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
بار دیگر یوم الله 22 بهمن فرا رسید؛ روزی تاثیرگذار از تاریخ کشورمان که ملت مسلمان ایران قدم در مسیری الهی گذاشتند تا با تبیین قوانین آسمانی دین اسلام در میهن خویش، جامعه ای آسوده و پر خیر و برکت را پایه‌ریزی کرده و الگویی عملی برای تمام آزادگان جهان باشند. جامعه ای که در پناه الطاف حضرت حق در تحت تعالیم ولی فقیهی عادل و خردمند به سوی قله های رفیع انسانیت و معنویت گام برداشته و ندای دادخواهی نوع بشر را نه تنها در کشور بلکه درتمامی جهان سر داد.
چهل و چهار سال از پیروزی شگفت انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن 57 می گذرد و هنوز هم هر سال عطر خون شهیدان انقلاب ، مشام انسان های آگاه و بیدار را نوازش می کند و به وجدان های بیدار خاطر نشان می سازد که چگونه با اتکا به پیر و مراد خویش – رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) – در کوره راه زندگی و در پهنای این گستره پررنگ و تزویر که با انواع و اقسام تبلیغات مسموم آکنده است؛ مسیر درست را از نادرست و سره را از ناسره تمییز دهند.
جامعه اندیشمند مرکزآموزش علمی کاربردی بیرجند1 ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای گرانقدر، از همه مردم بویژه جوانان و دانشجویان دعوت می نماید با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ، اتحاد و همدلی خود را به نمایش گذاشته و پاسخی کوبنده به یاوه گویی های دشمن بدهند.
مرکز آموزش علمی کاربردی بیرجند1
بهمن ماه 1401